Sexuální harašení aneb konec mužů v Čechách, na Moravě i ve Slezsku

16. listopadu 2017 v 18:19
Bůh stvořit ženu. Její kouzlo ukryl do něžného ženství a k tomu přidal půvab, moudrost i důvtip. Eva neváhala a přiměla Adama, aby snědl ovoce ze stromu poznání, společně spáchali hřích a odešli z ráje, aby se vzájemně doplňovali.

Skvěle životu uzpůsobená bytost, romantická i praktická žena je na světě tisíce let. A neustále nás přesvědčuje o platnosti známého rčení "Cherchez la femme". Ženu je potřeba hledat za vším a všude. V poslední době o tom dost výrazně dávají vědět za velkou louží některé dámy, které svádějí jednu zajímavou právní bitvu za druhou.

Česko-moravsko-slezské dámy, chcete se nechat inspirovat americkými kolegyněmi? Myslím, že i u nás již existuje nějaký takový zákon, pouze zatím nenašel velkého uplatnění. Po jeho prostudování je dobré si uvědomit, zda vaší obětí je muž přiměřeně slavný a pokud možno movitý. Určitě by to neměl být typ romantický, který se snaží ženu jako bytost pochopit. Takového nanejvýš rozesmutníte, ale nepokoříte.

A jestliže máte správně vybráno, tak dál už je to jednoduché. Vzory obvinění z nějakého sexuálního zážitku si najdete na internetu bez problémů. Začínají tam růst jako houby po dešti včetně konkrétních popisů událostí, důležitých a chytrých rad i odhadů odškodného. Možná bych ještě nespěchal a vyčkal, až také naše soudy přijdou s nějakým zásadním rozhodnutím, které odsoudí muže z údajného obtěžování, sexuálního harašení či nestydatého civění. Co na tom, že se odehrálo kdysi dávno a samozřejmě beze svědků.

Že jste nic takového nezažily? A přesto sníte o tučném odškodnění. Nebojte se, nic není ztraceno! Argumenty obhájců druhé strany, že jste kouzelně uzpůsobená bytost, která ladně se pohybujícími křivkami svého těla svádí muže nebo ho snad dokonce provokuje, nemohou obstát. A že se na vaší tváři někdy objevil úsměv, z čehož by šlo usuzovat, že se vám chování muže líbilo? Nebo snad ráda oblékáte šaty s výstřihem či krátkou sukni, kde krejčí zkušeně šetřil látkou? To je velké nepochopení. Nic takového nesmíte navenek připustit, dát na sobě znát a nechat se vyvést z míry náznaky o své možné zkaženosti. Je potřeba bez zaváhání tvrdit, že za vším byla a je snaha o převychování mužů. Všech, bez rozdílů, i s jejich nemravnými myšlenkami a svět změnit k obrazu svému.

Dámy, vypadá to pro vás velmi dobře. V blízké budoucnosti by měl stačit téměř nevinný pohled muže nebo skoro nic neříkající, ale jasně pochopená dvojsmyslná věta. Také otevření dveří či pomoc do kabátu nebo s těžkou taškou se určitě vejde do příslušných paragrafů. Je prostě potřeba říct DOST záludnému chování mužů, které může navenek vypadat jako galantnost, gentlemanství či prokazování úcty k ženám! Nevěřte tomu, že muž, který se nevinně dívá, nezlobí! To je stejné jako "pes, který štěká, nekouše".
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Blear Spirit😈😇 | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 19:06 | Reagovat

No já jsem lesbička xD muži su hovada xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.